Lijn 19 Amersfoort Station - Utrecht CS
Voormalige buslijn 19 | |
Vervoerder(s) | NBM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 19 reed van Amersfoort via Soesterberg, Huis ter Heide en De Bilt naar Utrecht.
Dienstregeling
- De eerste rit reed vanaf Soesterberg, 't Zwaantje. Deze rit reed in het weekend NIET.
- De tweede rit reed doordeweeks de gehele route. Op zaterdag werd vanaf Soesterberg, 't Zwaantje gereden. Op zon- en feestdagen reed deze rit NIET.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Station | ||
Amersfoort, Berkenweg | ||
Soesterberg, 't Zwaantje | ||
Huis ter Heide, Station | ||
De Bilt, Tunnel | ||
Utrecht, Station |