Lijn 26 Helmond Station - Weert Station
Versie door Huibf (overleg | bijdragen) op 4 sep 2016 om 19:19 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=26 |vervoerder=Zuidooster |lijnsoort=Streekbus |regio=Zuidoost-Brabant |frequentie_spits=1 rit |frequentie_dal=1x rit |periode=23 mei 1993 t...')
Voormalige buslijn 26 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Regio | Zuidoost-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 23 mei 1993 t/m 31 mei 1997 |
Opvolger(s) | 526 |
Frequenties
| |
Spits | 1 rit |
Dal | 1x rit |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 26 is een voormalige streeklijn van Helmond via Lierop, Someren, Someren-Eind en Nederweert naar Weert.
Over de gehele dag werden 3 ritten gereden in beide richting over de gehele route. Daarnaast reed er een exrta rit in de ochtend tussen Someren en Helmond en in de middag een extra retourrit tussen Someren en Weert. De gehele periode is de lijn nauwelijks gewijzigd.
Route
Halte | ||
Helmond, Station | ||
Helmond, Kasteeltraverse | ||
Helmond, Europaweg | ||
Helmond, Eikendreef | ||
Helmond, Kanaaldijk | ||
Helmond, Sluis 8 | ||
Stiphout, Dorpsstraat | ||
Stipdonk, Vischdijk | ||
Stipdonk, Sluis 9 | ||
Stipdonk, Hersel | ||
Lierop, Stemertseweg | ||
Lierop, Kerk | ||
Someren, Heesterdijk | ||
Someren, Speelheuvelplein | ||
Someren, Laan ten Roode | ||
Someren, Keizerstraat | ||
Someren, Kievitstraat | ||
Someren, Braamstraat | ||
Someren-Eind, Rabobank | ||
Someren-Eind, Sluis 12 | ||
Someren-Eind, Sluis 13 | ||
Nederweert, Schoolstraat | ||
Nederweert, De Pinnenhof | ||
Nederweert, Loverstraat | ||
Nederweert, Gemeentehuis | ||
Nederweert, Lindenstraat | ||
Weert, Ringbaan Oost | ||
Weert, Graafschap Hornelaan | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Emmasingel/Maaspoort | ||
Weert, Driesveldlaan | ||
Weert, Station |
Geschiedenis
Op 1 juni 1997 werd de lijn in zijn geheel omgezet als lijntaxi 526.