Lijn 11 Arnhem, Centraal Station - Presikhaaf
Voormalige buslijn 11 | |
Vervoerder(s) | GVA |
Regio | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Arnhem |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 16 december 1977 |
Opvolger(s) | 6 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 11 was een buslijn in Arnhem die vanaf het station via de Geitenkamp naar Presikhaaf reed. Op station Arnhem was lijn 11 gekoppeld aan lijn 6 naar Kievitsdel.
Route
Halte | ||
Arnhem, Station | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Jacob Cremerstraat | ||
Arnhem, Graaf Ottoplein | ||
Arnhem, Graaf Lodewijkstraat | ||
Arnhem, Onder de Linden | ||
Arnhem, Kazernestraat | ||
Arnhem, Huyghenslaan | ||
Arnhem, De Drie Gasthuizen | ||
Arnhem, Monnikensteeg | ||
Arnhem, Hoogte 80 | ||
Arnhem, Dr. Schaepmanlaan | ||
Arnhem, Zaslaan | ||
Arnhem, Marktplein | ||
Arnhem, Middenweg | ||
Arnhem, Kloosterstraat | ||
Arnhem, Brederostraat | ||
Arnhem, Couperusstraat | ||
Arnhem, Vondellaan | ||
Arnhem, Oude Velperweg | ||
Arnhem, Station Presikhaaf | ||
Arnhem, Dongestraat | ||
Arnhem, IJssellaan | ||
Arnhem, Lange Wal | ||
Arnhem, Winkelcentrum | ||
Arnhem, Keulse Slag | ||
Arnhem, Hoge Waard | ||
Arnhem, Grote Durk | ||
Arnhem, Loevesteinlaan | ||
Arnhem, Kamphuizenlaan |
Geschiedenis
Tot en met 21 mei 1978 reed lijn 6 's avonds en op zondag nog maar eenmaal per uur.
Op 17 december 1977 werd lijn 11 definitief aan lijn 6 gekoppeld.