Treinserie 15800 (2016)
Let op! Deze pagina over Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Treinserie 15800 Huidige treinseries in Nederland | |
---|---|
Traject | Hoofddorp → Amsterdam Centraal (→ Amersfoort) |
Dienstregeling | 2016 |
Vervoerder | NS |
Concessie | [[Concessie {{{concessie}}}|{{{concessie}}}]] |
Treinsoort | Sprinter |
Frequentie | 1x/dag |
Materieel | onbekend |
Opmerkingen | Alléén 15817 ma-vr, 15819 za en 15823 zo |
Treinserie 15800 is in dienstregeling 2016 een variant op Sprinter 5800 die alleen enkele vroege ritten rijdt, soms met afwijkende tijdliggingen.
Deze serie rijdt alleen van Hoofddorp naar Amsterdam Centraal en Amersfoort.
Traject
Bijzonderheden
- Bestaat uitsluitend uit de treinen 15817 (Hoofddorp → Amsterdam Centraal, maandag t/m vrijdag); 15819 en 15823 (Hoofddorp → Amersfoort, resp. zaterdag en zondag).
- Geeft in tegenstelling tot Sprinter 5800 geen aansluiting in Weesp op Sprinter 4300, omdat deze op dat moment nog niet rijdt.
Andere voormalige treinseries 15800
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
1974/1975 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1975/1976 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1976/1977 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1977/1978 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1978/1979 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1979/1980 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1980/1981 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1981/1982 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1982/1983 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1983/1984 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1984/1985 | Stoptrein | 2x/uur | 't Harde - Amsterdam CS | NS | Spitstrein; stopte niet te Hulshorst, Hilversum NOS en Diemen. |
1995/1996 | Sneltrein | 1x/uur | Amersfoort - Schiphol | NS | |
1996/1997 | Sneltrein | 1x/uur | Amersfoort - Den Haag CS | NS | |
1997/1998 | Sneltrein | 1x/uur | Amersfoort - Den Haag CS | NS | |
2001/2002 | Sneltrein | 1x/dag | Amsterdam Centraal - Rotterdam Centraal | NS | |
2003 | Sneltrein | 1x/dag | Amsterdam Centraal - Rotterdam Centraal | NS | |
2004 | Sneltrein | 1x/dag | Amsterdam Centraal - Rotterdam Centraal | NS | Alleen op zondag |
2013 | Sprinter | 1-2x/dag | (Amersfoort -) Amsterdam Centraal - Hoofddorp (- Den Haag Centraal) | NS | reed alleen enkele vroege ritten als variant op de Sprinterserie 5800. |
2014 | Sprinter | 1x/dag | Hoofddorp -> Amsterdam Centraal -> Amersfoort | NS | reed alleen enkele vroege ritten als variant op de Sprinterserie 5800. |
2015 | Sprinter | 1x/dag | Hoofddorp → Amsterdam Centraal (→ Amersfoort) | NS | reed alleen enkele vroege ritten als variant op de Sprinterserie 5800. |
2017 | Sprinter | 2x/uur | Amersfoort Vathorst - Amsterdam Centraal | NS | |
2018 | Sprinter | 2x/uur | Amersfoort Vathorst - Amsterdam Centraal | NS | |
2019 | Sprinter | 2x/uur | Amersfoort Vathorst - Amsterdam Centraal | NS | |
2020 | Sprinter | 2x/uur | Amersfoort Vathorst - Amsterdam Centraal | NS | |
2021 | Sprinter | 2x/uur | Amersfoort Vathorst - Amsterdam Centraal | NS | |
2022 | Sprinter | 2x/uur | Amersfoort Vathorst - Amsterdam Centraal | NS | Reed t/m 4 september 2022. |
Categorieën:
- Verouderde Nederlandse treinseries
- Treinserie
- Sprinter
- Treinserie 15800
- Dienstregeling 2016
- Station Hoofddorp
- Station Schiphol Airport
- Station Amsterdam Lelylaan
- Station Amsterdam Sloterdijk
- Station Amsterdam Centraal
- Station Amsterdam Muiderpoort
- Station Amsterdam Science Park
- Station Diemen
- Station Weesp
- Station Naarden-Bussum
- Station Bussum Zuid
- Station Hilversum Media Park
- Station Hilversum
- Station Baarn
- Station Amersfoort