Lijn 6 Den Haag Leyenburg - Leidschendam Noord
Tramlijn 6 | |
Vervoerder(s) | HTM |
Concessie | Haaglanden stad |
Lijnsoort | Tramlijn |
Materieel | GTL-8 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 6 rijdt van Den Haag Leyenburg via het Hobbemakwartier, Centrum, Centraal Station, Haagsehout, Station Mariahoeve naar winkelcentrum Leidsenhage en ziekenhuis Sint Antoniushove in Leidschendam.
Route
Halte | ||
Den Haag, OV-Knooppunt Leyenburg | ||
Den Haag, Monnickendamplein | ||
Den Haag, Tienhovenselaan | ||
Den Haag, Nunspeetlaan | ||
Den Haag, Paul Krugerplein | ||
Den Haag, Delftselaan | ||
Den Haag, Hobbemaplein | ||
Den Haag, Vaillantplein | ||
Den Haag, Om & Bij | ||
Den Haag, Brouwersgracht | ||
Den Haag, Grote Markt | ||
Den Haag, Spui | ||
Den Haag, Centraal Station | ||
Den Haag, Ternoot | ||
Den Haag, Oostinje | ||
Den Haag, Stuyvesantplein | ||
Den Haag, Carel Reinierszkade | ||
Den Haag, Reigersbergenweg | ||
Den Haag, Vlamenburg | ||
Den Haag, Hofzichtlaan | ||
Den Haag, Margarethaland | ||
Den Haag, Aegonplein | ||
Den Haag, Station Mariahoeve | ||
Den Haag, Essesteijn | ||
Den Haag, Leidsenhage | ||
Den Haag, Sint Antoniushove |
Geschiedenis
- Totdat Randstadrail reed, reed tram 6 het traject Leidschendam Noord - De Uithof. Daarna reed tram 6 slechts tot het Castricumplein, en na de aanleg van de keerlus bij Leyenburg is lijn 6 met één stop verlengd. De keerlus bij het Castricumplein is daarna opgebroken.
- Tram 2 en 6 zijn in het verleden in Leidschendam van eindpunt gewisseld.