Lijn 53 Jette UZ Brussel - Brussel Militair Hospitaal
Voormalige buslijn 53 in België | |
Vervoerder(s) | MIVB |
Concessie | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brussel |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 9 maart 2014 |
Opvolger(s) | lijn 53 |
Frequenties
| |
Spits | 6-8x/uur |
Spits (vakantie) | 6x/uur |
Dal | 4-5x/uur |
Dal (vakantie) | 3x/uur |
Avond | 3x/uur |
Zaterdag | 3-4x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Lijn 53 reed van het UZ Brussel via Jette, Bockstael en De Wand naar het Militaire Ziekenhuis.
In de avonduren werd alleen tussen het UZ Brussel en Mariëndaal gereden.
Route
Halte | ||
Jette, UZ Brussel | ||
Jette, Laarbeek / UZ Brussel (Laerbeek-UZ Brussel) | ||
Jette, Brandweer / UZ Brussel (Pompiers-UZ Brussel) | ||
Jette, Dikke Beuk / Heymbosch (Arbre-Ballon / Heymbosch) | ||
Jette, Demunter | ||
Jette, Liebrecht | ||
Jette, Schuermans | ||
Jette, Dielegem (Dieleghem) | ||
Jette, Soetens | ||
Jette, Bonaventure | ||
Jette, Crocq | ||
Brussel, Brugmann Ziekenhuis (Hôpital Brugmann) | ||
Jette, Lorge | ||
Jette, Station | ||
Jette, Kerkhof (Cimetière) | ||
Jette, G. de Greef | ||
Brussel, Duysburgh | ||
Brussel, Prins Leopold (Prince Leopold) | ||
Brussel, Jacobs Fontaine | ||
Brussel, Breesch | ||
Brussel, Bockstael | ||
Brussel, Station Bockstael (Gare de Bockstael) | ||
Brussel, Karel Bogaerd | ||
Brussel, Kunstenaars (Artistes) | ||
Brussel, Kadettenschool (École des Cadets) | ||
Brussel, Koninklijke Serres (Serres Royales) | ||
Brussel, De Wand | ||
Brussel, Pagoden (Pagodes) | ||
Brussel, Lange Bunder (Long Bonnier) | ||
Brussel, Versailles | ||
Brussel, Beizegem (Beyseghem) | ||
Brussel, Kruipweg | ||
Brussel, Zavelput | ||
Brussel, Peter Benoit | ||
Brussel, Mariëndaal (Val Maria) | ||
Brussel, Wimpelberg | ||
Brussel, Ferme Nos Pilifs | ||
Brussel, Militair Hospitaal (Hôpital Militaire) |
Geschiedenis
Met ingang van 18 februari 2013 ging lijn 53 ook op zaterdag en zondag overdag naar het Militair Hospitaal rijden.
Op 10 maart 2014 werd de route in Jette gewijzigd. Voortaan ging de bus vanaf Bonaventura rechtstreeks naar het UZ Brussel rijden en vervolgens naar de wijk Dielegem, waar een nieuw eindpunt aangelegd werd.