Lijn 56 Amsterdam, Bijlmermeer - Weteringplantsoen (1970-1972)
Voormalige buslijn 56 | |
Vervoerder(s) | GVB, NBM |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 14 mei 1970 t/m 16 april 1972 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
In 1970 werd de geheel nieuwe lijn 56 geïntroduceerd. De lijn werd gezamenlijk door het GVB en streekvervoerder NBM gereden. De NBM reed mee, omdat Duivendrecht en Diemen officieel haar vervoergebied waren.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Bijlmerplein | ||
Amsterdam, Geinwijk | ||
Amsterdam, Gooioord | ||
Amsterdam, Kikkenstein | ||
Amsterdam, Kruiberg | ||
Amsterdam, Kouwenoord | ||
Amsterdam, Koningshof | ||
Amsterdam, Geerdinkhof | ||
Amsterdam, Grubbehoeve | ||
Amsterdam, Gerenstein | ||
Amsterdam, Geinwijk | ||
Amsterdam, Gooiseweg | ||
Amsterdam, Daalwijkdreef | ||
Amsterdam, Zaaiersweg | ||
Amsterdam, Lorentzlaan | ||
Amsterdam, Fizeaustraat | ||
Amsterdam, Amstelstation | ||
Amsterdam, Graaf Florisstraat | ||
Amsterdam, 1e Oosterparkstraat | ||
Amsterdam, Ruyschstraat | ||
Amsterdam, Weteringcircuit |
In 1972 kreeg lijn 56 een licht gewijzigde route door het centrum van Amsterdam.