Lijn 86 Echt Station - Montfort Markt
Versie door Bartjemestrom (overleg | bijdragen) op 13 feb 2015 om 15:13
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 23 juni 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 86 | |
Vervoerder(s) | Lei Wolters i.o.v. Veolia Transport |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 14 december 2008 |
Voorganger(s) | 86 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur (belbus) |
Dal | 1x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur (belbus) |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur (belbus) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 86 rijdt van Echt via Maasbracht naar Montfort.
Buiten de vakanties rijdt de lijn 1x per uur. 's Avonds, op zaterdag en in vakanties rijdt de lijn als belbus. Op zondag rijdt de bus niet.
Route
Halte | ||
Echt, Station | ||
Echt, Station | ||
Echt, Kerkveldsweg | ||
Echt, Noorderpoort | ||
Echt, Diepstraat | ||
Echt, Maasbrachterweg | ||
Echt, Nobelweg/Industrieweg | ||
Echt, Pascalweg | ||
Maasbracht, Molenweg / Rabobank | ||
Maasbracht, Markt | ||
Maasbracht, Kloosterstraat | ||
Maasbracht, Kempweg / Hofstraat | ||
Maasbracht, Kempweg / Voortstraat | ||
Maasbracht, Stationsweg | ||
Montfort, Stationsweg / Wolfsberg | ||
Montfort, Markt |
Geschiedenis
2013
Met ingang van dienstregeling 2013 per 9 december 2012 vervielen alle belbusritten op zondag als gevolg van onvoldoende reizigers.
2015 Per 22 februari 2015 werd de route verlegd via het Bedrijvenpark Midden-Limburg en werd er niet meer gereden via Berkelaar.