Lijn 42 Weert Station - Laar De Raak
Buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Weert |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (vanaf 22.00 uur als belbus) |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 42 rijdt van Weert naar Laar.
De eerste rit op zaterdag rijdt als belbus.
Route
Halte | ||
Weert, Station | ||
Weert, Emmasingel / Maaspoort | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Graafschap Hornelaan | ||
Weert, Franciscuslaan | ||
Weert, Kroonwiel | ||
Weert, Molenakkerdreef | ||
Laar, Laarderweg | ||
Laar, WoonZorgCentrum Laar | ||
Laar, Aldenheerd | ||
Laar, De Raak |
Geschiedenis
2014: Met ingang van dienstregeling 2014 per 5 januari 2014 werd een nieuwe halte aan de lijn toegevoegd ter hoogte van het nieuwe WoonZorgCentrum in Laar.
2013: Lijn 42 is met ingang van dienstregeling 2013 per 9 december 2012 ingekort tot het station. De voormalige lijn 42 reed ook naar Leuken en Altweerterheide, maar deze trajecten zijn overgenomen door respectievelijk lijn 43 en lijn 44.