Lijn 61 Arnhem Centraal Station - Zeddam Hertenstraat
Voormalige buslijn 61 | |
Vervoerder(s) | GSM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 3 juni 1984 t/m 31 mei 1986 |
Voorganger(s) | 61, 62 |
Opvolger(s) | 61, 64 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 3-4x/dag |
Lijn 61 was een buslijn tussen station Arnhem, Westervoort, Duiven, Loo, Groessen, station Zevenaar, Didam, Beek en Zeddam.
Frequenties
Van maandag tot en met zaterdag overdag werd er eenmaal per uur gereden tussen Arnhem de de halte De Hoevert te Didam. Er werd doordeweeks eenmaal per twee uur doorgereden naar het eindpunt te Zeddam. De ritten die niet naar Zeddam reden meestal door als lijn 64 naar Doetinchem. Op zaterdag werd elke vier uur doorgereden naar Zeddam, in totaal drie ritten. 's Avonds werd er beperkt gereden, zeker richting Arnhem. Doordeweeks reden er aan het begin van de avond nog wel een aantal ritten tot de halte Willibrordusweg te Didam en daarna nog twee ritten tot station Zevenaar. Op zaterdag reed er rond tien uur 's avonds nog een rit tussen Arnhem en Zevenaar, in beide richtingen.
Op zondagen was de buslijn geknipt te Zevenaar. Midden op de ochtend reed één rit van Arnhem naar Zevenaar en aan het eind van de middag/begin van de avond reden nog eens drie ritten dit traject in een twee-uurdienst. In omgekeerde richting reden vier ritten in een twee-uurdienst aan het eind van de middag/begin van de avond. Tussen station Zevenaar en de halte Willibrordusweg te Didam reden 's middags vier ritten in een twee-uurdienst in beide richtingen waarvan de laatste drie doorreden van/naar Zeddam. Te Zevenaar reden deze ritten verder als lijn 60 naar Zeddam.
Route
Tussen de haltes Montferland, Bosweg en Zeddam, Weg naar Montferland werd op verzoek gestopt.
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Gele Rijdersplein | ||
↑ | Arnhem, Willemsplein | |
↓ | Arnhem, Velperplein V&D | |
↑ | Arnhem, Velperplein P.N.B.A. | |
Arnhem, Schouwburg | ||
Arnhem, Parkstraat | ||
Arnhem, Statenlaan | ||
Arnhem, Sint Pauluskerk | ||
Arnhem, Hugo de Grootstraat | ||
Arnhem, Neproma | ||
Arnhem, Blankenweg | ||
Arnhem, Steenfabriek | ||
Westervoort, Gemeentehuis | ||
Westervoort, Vredenburg | ||
Westervoort, Sporthal de Pals | ||
Westervoort, Broeklanden | ||
Westervoort, Vrouwenslag | ||
Westervoort, Leigraaf | ||
Westervoort, Rivierweg | ||
Duiven, Driegaarden | ||
Duiven, Den Eng | ||
Duiven, Kennedystraat | ||
Duiven, Overweg | ||
Loo, Janssen Viersprong | ||
Loo, Het Hoogeveld | ||
Loo, Boekhorst | ||
Loo, Hugen | ||
Loo, Walraven | ||
Loo, Vossendel | ||
Groessen, Hoenholt | ||
Groessen, Wolters | ||
Groessen, Aleven | ||
Groessen, De Stokhors | ||
Groessen, Dorp | ||
Groessen, de Aa | ||
Zevenaar, Ooy | ||
Zevenaar, Methe | ||
Zevenaar, Mozartlaan | ||
Zevenaar, Maatjes | ||
Zevenaar, Buitenmolen | ||
Zevenaar, W. de Zwijgerlaan | ||
Zevenaar, Station NS | ||
Zevenaar, Oranjelaan | ||
Zevenaar, Molenstraat | ||
Zevenaar, Schievenstraat | ||
Zevenaar, Oude Doesburgseweg | ||
Zevenaar, Haspelstraat | ||
Zevenaar, Sportcentrum | ||
Zevenaar, Zwembad | ||
Zevenaar, Stegeslag Ziekenhuis | ||
Zevenaar, Subenhara | ||
Zevenaar, A.C. Restaurant | ||
Zevenaar, Doesburgseweg | ||
Zevenaar, Voltastraat | ||
Zevenaar, Edisonstraat | ||
Zevenaar, James Wattstraat | ||
Zevenaar, Voltastraat | ||
Zevenaar, Voltastraat | ||
Zevenaar, Schepershof | ||
Zevenaar, Sportpark Hengelder | ||
Zevenaar, Hengelderweg | ||
Didam, Dorpsplein | ||
Didam, Raadhuisstraat | ||
Didam, Markthal | ||
Didam, De Hoevert | ||
Didam, Lobeliastraat | ||
Didam, Breideweg | ||
Didam, Willibrordusweg | ||
Didam, Coöperatie | ||
Didam, Speeltuin | ||
Nieuw-Dijk, Eksternest | ||
Nieuw-Dijk, Noorder-/Zuidermarkweg | ||
Nieuw-Dijk, Didamseweg | ||
Beek, Coöperatie | ||
Beek, Timmerfabriek | ||
Beek, Jansgilderstraat | ||
Beek, Arnh.weg | ||
Montferland, Bosweg | ||
Zeddam, Weg naar Montferland | ||
Zeddam, Tolhuis | ||
Zeddam, Hertenkamp |
Geschiedenis
Lijn 61 is ontstaan op 3 juni 1984. Voor deze datum reed lijn 61 nog maar tot station Zevenaar. Het traject tussen Zevenaar en Zeddam werd bereden door lijn 62.
Op 1 juni 1986 is lijn 61 weer ingekort tot het traject Arnhem - Zevenaar. Tussen Zevenaar en Didam ging lijn 64 rijden. Te Westervoort werd een uitgebreidere route gereden.