Lijn 61 Arnhem Centraal Station - Pannerden Dorpsplein
Voormalige buslijn 61 | |
Vervoerder(s) | GSM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 22 mei 1982 |
Opvolger(s) | 60, 61, 65 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 61 was een buslijn tussen station Arnhem, Westervoort, Duiven, Loo, Groessen, station Zevenaar, Babberich, Herwen, Aerdt en Pannerden.
Lijn 61 reed van maandag tot en met zaterdag overdag eenmaal per uur. 's Avonds werd onregelmatig gereden. De meeste ritten reden van Arnhem naar Zevenaar. Op zondag werd grofweg elke twee uur gereden, maar tot halverwege de middag reden de meeste ritten alleen tussen station Zevenaar en Pannerden.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Gele Rijdersplein | ||
↑ | Arnhem, Willemsplein | |
↓ | Arnhem, Velperplein V&D | |
↑ | Arnhem, Velperplein P.N.B.A. | |
Arnhem, Schouwburg | ||
Arnhem, Parkstraat | ||
Arnhem, Statenlaan | ||
Arnhem, Sint Pauluskerk | ||
Arnhem, Hugo de Grootstraat | ||
Arnhem, Neproma | ||
Arnhem, Blankenweg | ||
Arnhem, Steenfabriek | ||
Westervoort, Gemeentehuis | ||
Westervoort, Vredenburg | ||
Westervoort, Sporthal de Pals | ||
Westervoort, Broeklanden | ||
Westervoort, Liemersallee | ||
Westervoort, Driegaarden | ||
Duiven, Den Eng | ||
Duiven, Thuvine (Rijksweg) | ||
Duiven, Thuvine | ||
Duiven, Kennedystraat | ||
Duiven, Overweg | ||
Loo, Janssen Viersprong | ||
Loo, Het Hoogeveld | ||
Loo, Boekhorst | ||
Loo, Hugen | ||
Loo, Walraven | ||
Loo, Vossendel | ||
Groessen, Hoenholt | ||
Groessen, Wolters | ||
Groessen, Aleven | ||
Groessen, De Stokhors | ||
Groessen, Dorp | ||
Groessen, Hoekhorst | ||
Zevenaar, Ooy | ||
Zevenaar, Methe | ||
Zevenaar, Mozartlaan | ||
Zevenaar, Maatjes | ||
Zevenaar, Buitenmolen | ||
Zevenaar, W. de Zwijgerlaan | ||
Zevenaar, Station NS | ||
Zevenaar, Oranjelaan | ||
Zevenaar, Julianalaan | ||
Zevenaar, Anne Frankschool | ||
Zevenaar, Schievenstraat | ||
Zevenaar, Gemeentehuis | ||
Zevenaar, Juvenaat | ||
Zevenaar, Oude Tol | ||
Babberich, Schutterstent St. Anna | ||
Babberich, Veerweg | ||
Babberich, Gem. Woningen | ||
Herwen, Mariahoeve | ||
Herwen, Molenstraat | ||
Herwen, Keurbeek | ||
Herwen, Maalderij | ||
Herwen, Aerdtsedijk | ||
Aerdt, Schoolstraat | ||
Aerdt, Groenstraat | ||
Aerdt, Beuningsestraat | ||
Aerdt, Veldweg | ||
Pannerden, Kanaalstraat | ||
Pannerden, Pr. W. Alexanderstraat | ||
Pannerden, Dorpsplein / Claud. Civ. str. |
Geschiedenis
Op 23 mei 1982 werd lijn 61 ingekort tot het traject Arnhem - Zevenaar. Lijn 65 ging voortaan rijden tussen Zevenaar, Pannerden, Aerdt en Herwen. Herwen werd vanuit Arnhem voortaan bediend door lijn 60.