Lijn 42 Winterswijk Busstation/NS - Aalten Station NS
Voormalige buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | GSM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 31 mei 1986 |
Opvolger(s) | 42 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 5x/dag |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 42 was een buslijn die van Winterswijk via Corle, Vragender, Lichtenvoorde, Barl en Breedevoort naar Aalten reed.
Lijn 42 reed doordeweeks eenmaal per twee uur, maar in de spits reden enkele toegevoegde ritten zodat er een uurdienst ontstond. Op zaterdag werden vijf ritten gereden en op zondag vier.
Route
Halte | ||
Winterswijk, Busstation/NS | ||
Winterswijk, HEMA | ||
Winterswijk, Cultureel Centrum | ||
Winterswijk, Pronsweide | ||
Winterswijk, Streekziekenhuis | ||
Winterswijk, De Tuunte | ||
Corle, Julianaschool | ||
Corle, Geelink | ||
Corle, Nieuw Hietbrink | ||
Corle, School | ||
Corle, 't Voorde | ||
Vragender, Dwarsdijk | ||
Vragender, Sint Isodorushoeve | ||
Vragender, Steenkampweg | ||
Vragender, De Veurden | ||
Vragender, Café Minkhorst | ||
Vragender, Vredehof | ||
Vragender, Jagershuis | ||
Lichtenvoorde, Galileistraat | ||
Lichtenvoorde, Hulshof | ||
Lichtenvoorde, Driehoek | ||
Lichtenvoorde, Markt | ||
Lichtenvoorde, Gemeentehuis | ||
Lichtenvoorde, Ludgerusschool | ||
Lichtenvoorde, Vormingscentrum | ||
Lichtenvoorde, LTS | ||
Lichtenvoorde, Breukers | ||
Lichtenvoorde, Kruisbeeld | ||
Lichtenvoorde, Weg naar Vragender | ||
Barlo, Betonfabriek | ||
Barlo, Groot Deunk | ||
Barlo, Domme Aanleg | ||
Bredevoort, Voskuil | ||
Bredevoort, Wubbels | ||
Bredevoort, Kerkhof | ||
Bredevoort, Gracht | ||
Bredevoort, Migchelbrink | ||
Bredevoort, Tolhuisweg | ||
Aalten, 't Walfort | ||
Aalten, Ringweg | ||
Aalten, Overdekt zwembad | ||
Aalten, Gr. v. Prinsterenschool | ||
Aalten, Postkantoor | ||
Aalten, R.K. Kerk | ||
Aalten, Station NS |
Geschiedenis
Op 1 juni 1986 ging de lijn 42 doorrijden naar Dinxperlo. Deze route werd overgenomen van lijn 43.