Lijn 69 Horst Station - Tienray Kerk
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 26 sep 2009 om 14:16 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=69 |vervoerder=Veolia |concessie=Noord- en Midden-Limburg |materieel=Mercedes Sprinter |lijnsoort=Belbus |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/uur |fr...)
Buslijn 69 | |
Vervoerder(s) | Veolia |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 69 is een belbus en rijdt van Horst naar Tienray.
Route
Halte | ||
Horst, Station NS | ||
Horst, Hegelsom | ||
Horst, Rotonde Westsingel | ||
Horst, Kranestraat | ||
Horst, Van Meerendonkstraat | ||
Holst, Doolgaardstraat | ||
Horst, Loevestraat | ||
Horst, Politiebureau | ||
Horst, Oude Lind | ||
Tienray, Kerk |