Lijn 6 Arnhem Presikhaaf - Kievitsdel De Branding
Voormalige buslijn 6 | |
Vervoerder(s) | GVA, GVM |
Concessie | KAN Noord |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Opvolger(s) | 6 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 6 was een voormalige gecombineerde stads- en streekbus tussen Presikhaaf in Arnhem, het centrale station van deze stad en de plaatsen Oosterbeek, Heveadorp, Doorwerth en Presikhaaf.
Route
Halte | ||
Arnhem, Kamphuizenlaan | ||
Arnhem, Grote Durk | ||
Arnhem, Hoge Waard | ||
Arnhem, Loevesteinlaan | ||
Arnhem, Kinderkamp | ||
Arnhem, Keulseslag | ||
Arnhem, Honigkamp | ||
Arnhem, Stellingwerfstraat | ||
Arnhem, Dedelstraat | ||
Arnhem, Van Speijkstraat | ||
Arnhem, Lange Wal | ||
Arnhem, IJssellaan | ||
Arnhem, Dongestraat | ||
Arnhem, Station Presikhaaf | ||
Arnhem, Oude Velperweg | ||
Arnhem, Esperantolaan | ||
Arnhem, Vondellaan | ||
Arnhem, Couperusstraat | ||
Arnhem, Brederostraat | ||
Arnhem, Kloosterstraat | ||
Arnhem, Larikshof | ||
Arnhem, Heideweg | ||
Arnhem, Sparrenweg | ||
Arnhem, Dennenweg | ||
Arnhem, Schuttersbergplein | ||
Arnhem, Zaslaan | ||
Arnhem, Dr. Schaepmanlaan | ||
Arnhem, Hoogte 80 | ||
Arnhem, Monnikensteeg | ||
Arnhem, De Drie Gasthuizen | ||
Arnhem, Huygenslaan | ||
Arnhem, Klarendalseweg | ||
Arnhem, Kazernestraat | ||
Arnhem, Onder de Linden | ||
Arnhem, Graaf Lodewijkstraat | ||
Arnhem, Graag Ottoplein | ||
Arnhem, Jacob Cremerstraat | ||
Arnhem, Bothaplein | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Gemeentemuseum | ||
Arnhem, St. Elisabeth's Gasthuis | ||
Arnhem, Oranjestraat | ||
Arnhem, Klingelbeekseweg | ||
Arnhem, Rosandepolder | ||
Oosterbeek, Rosandeweg | ||
Oosterbeek, Het Stenen Kruis | ||
Oosterbeek, Van Toulon van der Koogweg | ||
Oosterbeek, Weverstraat | ||
Oosterbeek, Kneppelhoutweg | ||
Oosterbeek, Veerweg | ||
Heveadorp, Westerbouwing | ||
Heveadorp, Dunolaan | ||
Heveadorp, Beeklaan | ||
Heveadorp, Heveadorp | ||
Doorwerth, Van der Molenplein | ||
Doorwerth, Berkenlaan | ||
Doorwerth, Winkelcentrum de Weerd | ||
Doorwerth, Van Aldenburglaan | ||
Doorwerth, Kabeljauwallee | ||
Kievitsdel, Kievitsdel | ||
Kievitsdel, De Branding |
Geschiedenis
Oorspronkelijk reed lijn 6 de hele week door tweemaal per uur; in de spits werd zelfs viermaal per uur gereden tussen Kievitsdel en station Arnhem. Enkele van deze toegevoegde ritten reden vanaf het station door naar het Willemsplein of een alternatief eindpunt bij het Velperplein. Deze toegevoegde ritten zijn komen te vervallen op 29 mei 1988.
Op een gegeven moment is lijn 6 aan het begin van de zondagochtend eenmaal per uur gaan rijden. Met ingang van 29 mei 1994 werd er na ongeveer half negen 's avonds nog maar eenmaal per uur gereden.
Op een onbekende datum na 29 mei 1994 en voor 29 mei 1995 is de buslijn ingekort tot de halte Winkelcentrum de Weerd in Doorwerth. Lijn 88 zou nog langs Kievitsdel rijden.