Lijn 12 Sittard Station - Stein Gemeentehuis
Versie door Huibe (overleg | bijdragen) op 3 apr 2014 om 09:59 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=12 |vervoerder=Veolia Transport |concessie=Zuid-Limburg |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=2x/uur |frequentie_zat...')
Voormalige buslijn 12 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 24 juni 2007 t/m 5 januari 2008 |
Voorganger(s) | lijn 2 |
Opvolger(s) | lijn 12 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 12 reed vanaf Sittard een grote lus via Geleen, Neerbeek, Beek, Elsloo, Stein en Urmond naar Sittard. De tegenrichting werd verzorgd door lijn 11.
In de ochtendspits reden twee extra ritten tussen Beek en Sittard. Deze ritten reden niet tijdens de vakantieperioden.
Route
Halte | ||
↓ | Sittard, Busstation | |
Sittard, Stadsschouwburg | ||
Sittard, Technische School | ||
Sittard, Geuweg | ||
Sittard, Kleindorp | ||
Sittard, Orbis Medisch Centrum | ||
Geleen, Rijksweg Noord | ||
Geleen, Eindstraat | ||
Geleen, Pastoor Vonckenstraat | ||
Geleen, Dr. Poelslaan | ||
↓ | Geleen, Busstation | |
Geleen, Kummenaedestraat | ||
Geleen, Kluis | ||
Geleen, Boerhaavestraat | ||
Geleen, Jos Klijnenlaan | ||
Neerbeek, Prins Mauritslaan | ||
Beek, Prins Mauritslaan/Kennedylaan | ||
↓ | Beek, Centrum | |
↓ | Beek, Station | |
Elsloo, Michiel de Ruyterstraat | ||
Elsloo, Centrum | ||
Elsloo, Koolweg | ||
Elsloo, Groenewald | ||
Elsloo, Helmbloem | ||
Nieuwdorp, Steinderweg | ||
Nieuwdorp, Kerk | ||
Nieuwdorp, Suttnerstraat | ||
Stein, Gemeentehuis | ||
Stein, Drossaert Jonker van Kesselstraat | ||
Stein, Heerstraat/Kloesstraat | ||
Stein, Heerstraat Noord | ||
Urmond, Heirstraat/Mauritslaan | ||
Urmond, Brug | ||
Urmond, Postkantoor | ||
Berg a/d Maas, Julianastraat/Rozenhoek | ||
Berg a/d Maas, Julianastraat/Steegstraat | ||
Berg a/d Maas, Beatrixplein | ||
Berg a/d Maas, Bergerweg/Molenweg | ||
Einighausen Bergerweg | ||
Sittard, Stadion | ||
Sittard, Europaboulevard/Sabic | ||
↓ | Sittard, Busstation |
Geschiedenis
Op 24 juni 2007 werd lijn 2 werd vernummerd naar lijn 12. De route en dienstregeling bleven ongewijzigd.