Lijn 56 Jambes Place de la Wallonie - Nismes Eglise
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 56 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 7x/dag |
Zondag | 1x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 56 is een snelbus en rijdt van Jambes via Namur, Salzinnes, Malonne, Floreffe, Fosses-la-Ville, Mettet, Florennes, Philippeville, Mariembourg, Couvin en Petigny naar Nismes.
Tussen Jambes en Floreffe is geen lokaal verkeer toegestaan.
Op zaterdag wordt alleen tussen Namur en Nismes gereden. Op zondag wordt één rit van Namur naar Nismes en één rit van Couvin naar Namur gereden.
Op maandag t/m vrijdag en de zondagse rit naar Namur worden diverse versterkingsbussen ingelegd.
Route
Halte | ||
Jambes, Place de la Wallonie | ||
Jambes, SRWT - TEC | ||
Jambes, Piscine | ||
Jambes, Place Joséphine-Charlotte | ||
Namur, Rue du Premier Lanciers | ||
↓ | Namur, Gare des Autobus | |
↑ | Namur, Pl. de la Station - Coupole | |
Salzinnes, Val-Saint-Georges | ||
Malonne, Port | ||
Floreffe, Séminaire | ||
Fosses-la-Ville, Quatre bras | ||
Mettet, Place | ||
Florennes, Place de la Chapelle | ||
Philippeville, Rue de la Reine | ||
Mariembourg, Chez l'Fagne | ||
Couvin, Gare SNCB | ||
Petigny, Village | ||
Nismes, Eglise |
Geschiedenis
- Vanaf 1 maart 2014 werd op zondag niet meer tussen Namur en Jambes gereden.