Lijn 451 Charleroi Gare du Sud - Neuville Eglise
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 451 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 451 rijdt van Charleroi via Couillet, Loverval, Nalinnes, Tarcienne, Somzée, Laneffe, Faire, Yves-Gomezée, Philippeville naar Neuville. Op werkdagen rijden een aantal ritten door via Mariembourg en Frasnes naar Couvin.
Route
Halte | ||
Charleroi, Gare du Sud | ||
Charleroi, FOREM | ||
Marcinelle, Detombay | ||
Couillet, 4 Bras | ||
Couillet, Ecoles | ||
Couillet, Queue | ||
Loverval, Notre-Dame | ||
Loverval, Mésanges | ||
Loverval, Chemin de la Ferrée | ||
Gerpinnes, La Clarière | ||
Nalinnes, Bultia | ||
Nalinnes, Bois Planté | ||
Gerpinnes, Les liserons | ||
Gerpinnes, Basse des pauvres | ||
Gerpinnes, Flaches | ||
Gerpinnes, Bertransart | ||
Gerpinnes, Grand Cerf | ||
Tarcienne, Pavé | ||
Tarcienne, 5ème Avenue | ||
Tarcienne, Le Marais | ||
Tarcienne, Centre | ||
Tarcienne, Carrefour | ||
Tarcienne, Barrière | ||
Somzée, Bohet | ||
Tarcienne, Rue du Centre | ||
Thy-le-Baduin, Cabine | ||
Thy-le-Baduin, Ferme | ||
Somzée, Eglise | ||
Somzée, Sainte-Barbe | ||
Laneffe, Les Failes | ||
Laneffe, Pont N5 | ||
Laneffe, Gadin | ||
Laneffe, Cité | ||
Fraire, Barrière | ||
Fraire, Monument | ||
Fraire, Chapelle | ||
Fraire, Route de Fairoul | ||
Yves-Gomezée, Rue Neuve | ||
Yves-Gomezée, La Folie | ||
Yves-Gomezée, Saint-Lambert Gare | ||
Yves-Gomezée, Pont Berlanger | ||
Yves-Gomezée, Mimbercée | ||
Yves-Gomezée, Saint-Joseph | ||
Jamagne, Carrefour | ||
Jamagne, Entrée du Village | ||
Jamagne, Centre | ||
Jamagne, Place Communale | ||
Jamagne, Centre | ||
Jamagne, Entrée du Village | ||
Jamagne, Carrefour | ||
Philippeville, Vieille Gare | ||
Philippeville, Quatre Bras | ||
Philippeville, Polyclinique | ||
Philippeville, Rue de la Reine | ||
Philippeville, Polyclinique | ||
Philippeville, Quatre Bras | ||
Philippeville, Route de Neuville | ||
Philippeville, Régie | ||
Neuville, Rue de la Salette | ||
Neuville, Eglise | ||
Neuville, Rue de la Salette | ||
Neuville, La Quercinelle | ||
Mariembourg, Route de Philippeville | ||
Mariembourg, Passage à Niveau | ||
Mariembourg, Chez l'Fagne | ||
Mariembourg, Dépôt TEC | ||
Frasnes, Garage Theys | ||
Frasnes, Monument | ||
Frasnes, Village | ||
Frasnes, Cimetière | ||
Frasnes, Ry d'Haine | ||
Couvin, Lienaux | ||
Couvin, La Couvinoise | ||
Couvin, Gare SNCB | ||
Couvin, Saint-Joseph | ||
Couvin, Ruelle du Bal | ||
Couvin, Grand'Place | ||
Couvin, Côte de Chimay | ||
Couvin, Champagnat | ||
Pesche, Couvent |
Geschiedenis
Per 1 april 2013 is de route tussen Philippeville en Tarcienne aangepast en afgestemd met lijn 56. Ook de routevariant via station Mariembourg komt te vervallen. Overstappen op de trein kan op station Couvin.