Lijn R Tournai, SNCB - Beffroi
Stadsbuslijn R in België Bekijk de voormalige lijnen R | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Hainaut |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20:30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn R is de lijn tussen Froyennes naar Tournai (de tegenrichting van lijn Z) en de ringlijn van station Tournai via Rumillies en Warchin terug naar het station (de tegenrichting van lijn W). Het is niet duidelijk of de bussen door rijden ondanks dat er 6 minuut wacht- of overstaptijd is op het station.
Op zondag wordt de route Froyennes -> Tournai niet gereden.
Route
Halte | ||
↓ | Froyennes, Carrefour | |
Froyennes, Champion | ||
Froyennes, Eau Vive | ||
Froyennes, Mobelco | ||
Froyennes, Brantano | ||
Froyennes, Marie | ||
Tournai, Royal Tennis Club Tournai | ||
Tournai, Faubourg de Maire | ||
Tournai, Résidence des Mottes | ||
Tournai, Avenue des Peupliers | ||
Tournai, Résidence Beau Séjour | ||
Tournai, Avenue Beau Séjour | ||
Tournai, Chemin N° 51 | ||
Tournai, Résidence Carbonnelle | ||
Tournai, Vert Bocage | ||
Tournai, Rue du Logis | ||
Tournai, Tir National | ||
Tournai, Pensionnat | ||
Tournai, Avenue De Gaulle | ||
Tournai, Grand-Place | ||
Tournai, Beffroi | ||
Tournai, Dôme | ||
Tournai, Saint-Brice | ||
Tournai, Rue Royale | ||
↓ | Tournai, SNCB | |
Tournai, Rue du Nord | ||
Tournai, Sacré Coeur | ||
Rumillies, Verte Feuille | ||
Rumillies, Rieu d'Amour | ||
Warchin, Tannerie | ||
Warchin, Place | ||
Tournai, Rue de l'Orient | ||
Tournai, Aqua-Tournai | ||
Tournai, 7 Fontaines | ||
Tournai, Bastions Quai 2 | ||
Tournai, Rue de la Lys (IESPP) | ||
Tournai, Galterie Saint-Jean | ||
Tournai, Dorcas | ||
Tournai, Hospice | ||
Tournai, Dôme | ||
Tournai, Beffroi | ||
Tournai, Grand-Place | ||
Tournai, 4 Coins Saint-Jacques | ||
Tournai, Floc à Brebis | ||
Tournai, Rond Point | ||
Tournai, Dépôt | ||
Tournai, Ecole du Château | ||
↓ | Tournai, SNCB |