Lijn B Kain Grugeon - Blandain Ancienne Gare
Stadsbuslijn B in België Bekijk de voormalige lijnen B | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Hainaut |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Lijn B rijdt van Kain via Tournai,Orcq en Marquain naar Blandain.
Route
Halte | ||
↓ | Kain, Centre | |
Kain, Val de la Résistance | ||
Kain, Vert Marais | ||
Kain, Rue Delcambre | ||
Kain, Mont d'Or | ||
Kain, Rue d'Ormont | ||
Kain, Rue de la Victoire | ||
Kain, Place Renard | ||
Kain, 4 Chemins | ||
Kain, Tombe | ||
Kain, Station | ||
Kain, Union | ||
Tournai, Rue Charlier | ||
Tournai, Bd Eisenhower | ||
Tournai, Viaduc | ||
Tournai, Ecole du Château | ||
↓ | Tournai, SNCB | |
Tournai, Rue Royale | ||
Tournai, Saint-Brice | ||
Tournai, Dôme | ||
Tournai, Beffroi | ||
Tournai, Palais de Justice | ||
Tournai, Hôpital Civil | ||
Tournai, Rue des Sports | ||
Tournai, Rue Allard l'Olivier | ||
Tournai, Chemin d' Ere | ||
Tournai, Rue Doublet | ||
Tournai, Chaussée de Willemeau | ||
Tournai, Guinguette | ||
Tournai, Rue Cousin | ||
Tournai, Rue Dutrieux | ||
Tournai, Rue Mauroy | ||
Tournai, Pensionnat | ||
Tournai, Tir National | ||
Tournai, Saint Lazare | ||
Orcq, Barrière | ||
Orcq, 3 Suisses | ||
Orcq, Village | ||
Orcq, Bourg | ||
Orcq, Zoning | ||
Marquain, Quennelet | ||
Marquain, Village | ||
Marquain, Alène d' Or | ||
Marquain, La Montagne | ||
Lamain, St Joseph | ||
Hertain, Carrefour-Village | ||
Blandain, Passage à Niveau | ||
Blandain, Ancienne Gare | ||
Blandain, Eglise | ||
Blandain, Rue Delrue | ||
Blandain, Pharmacien | ||
Blandain, Eglise | ||
↓ | Blandain, Ancienne Gare |