Lijn 16 Apeldoorn, Station - Paleis Het Loo
Voormalige buslijn 16 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | Zomerbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | ... t/m 8 december 2012 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Spits (vakantie) | 2x/uur (richting Busstation / NS) |
Dal | reed niet |
Dal (vakantie) | 2x/uur (richting Paleis) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 16 was de attractielijn van Apeldoorn en reed van het busstation naar de Apenheul, Koningin Julianatoren en Paleis Het Loo.
Tussen 10.00 en 13.00 werd er richting de attracties gereden, tussen 13.30 en 17.30 werd er richting het busstation gereden.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Busstation / NS | ||
Apeldoorn, Apenheul | ||
Apeldoorn, Koningin Julianatoren | ||
Apeldoorn, Paleis Het Loo | ||
Apeldoorn, Markt | ||
Apeldoorn, Busstation / NS |