Lijn 21 Almelo, Slot - Nieuw Witvoet
Voormalige buslijn 21 | |
Vervoerder(s) | TET |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Mercedes O208, Iveco Daily |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 0-2x/uur |
Lijn 21 reed van de wijk Schelfhorst via Sluitersveld, het Centrum, het Station, Beeklust en het Ziekenhuis naar Windmolenbroek.
's Avonds en op zondag reed lijn 21 rechtstreeks naar Almelo, Nieuw Witvoet en via de wijk weer terug. Het trajectdeel Almelo, Slot - Almelo Station werd dan in 1 richting bediend.
Route
Halte | ||
Almelo, Slot | ||
Almelo, Keppel | ||
Almelo, Markgraven | ||
Almelo, Bevrijdingslaan | ||
Almelo, Baniersweg | ||
Almelo, J. van Galenstraat | ||
Almelo, Sint Josephstraat | ||
Almelo, Blauwhuisweg | ||
Almelo, De Klokkenbelt | ||
Almelo, Oranjestraat | ||
Almelo, Stadhuis | ||
Almelo, Vriezebrug | ||
Almelo, Brugstraat | ||
Almelo, Brandweerkazerne | ||
Almelo, Station | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, Rohofstraat | ||
Almelo, Nieuwstraat | ||
Almelo, Acaciaplein | ||
Almelo, Berlagelaan | ||
Almelo, Nico Werkmanlaan | ||
Almelo, Het Groeneveld | ||
Almelo, Hoofdingang Ziekenhuis | ||
Almelo, Polikliniek Ziekenhuis | ||
Almelo, De Vogelweide | ||
Almelo, De Boerenzwaluw | ||
Almelo, De Geelgors | ||
Almelo, De Hop | ||
Almelo, De Kolibrie | ||
Almelo, De Koperwiek | ||
Almelo, De Wouw | ||
Almelo, De Wielewaal | ||
Almelo, Nieuw Witvoet |