Lijn 162 Raalte Station - Dalfsen Station
Versie door Flipje (overleg | bijdragen) op 6 dec 2012 om 22:25 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=162 |vervoerder=Syntus |concessie=Midden Overijssel |materieel=VDL Berkhof Ambassador |lijnsoort=streekbus |frequentie_spits=1x/uur |frequen…')
Buslijn 162 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 162 rijdt van Raalte via Lemelerveld naar Dalfsen.
Route
Halte | ||
Raalte, Station NS | ||
Raalte, Merel | ||
Raalte, De Hofstee | ||
Raalte, Dijkman | ||
Raalte, Café 'De Posthoorn' | ||
Lemelerveld, Bekking | ||
Lemelerveld, Parallelstraat | ||
Lemelerveld,Brugstraat | ||
Lemelerveld, Parallelstraat | ||
Lemelerveld, Posthoornweg | ||
Lemelerveld, Klipperstraat | ||
Lemelerveld, Dwarsweg | ||
Lemelerveld, Doktersbrug | ||
Dalfsen, Station NS |