Lijn 43 Weert Station - Leuken Middelstestraat
Buslijn 43 | |
Vervoerder(s) | Veolia |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus vanaf 22.00 uur) |
Zaterdag | 2x/uur (tot 10.00 uur 1x per uur) |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 43 rijdt vanaf het station van Weert naar Leuken. De bus rijdt de hele week 2x per uur, met uitzondering van de avonden en de zondag.
Route
Halte | ||
Weert, Station | ||
Weert, Emmasingel / Maaspoort | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Limburglaan | ||
Weert, Nedermaaslaan | ||
Weert, Sint Jobstraat | ||
Weert, Nieuwendijk | ||
Weert, Middelstestraat | ||
Weert, Schutterijlaan |
Geschiedenis
2013
Lijn 43 is met ingang van dienstregeling 2013 per 9 december 2012 ingevoerd en verzorgt een deel van het traject van de voormalige lijn 42.