Spoorlijn Deinze - Dunkerque
Spoorlijn 73 loopt van het Belgische Deinze naar het Franse Duinkerke. Op het traject tussen De Panne en Duinkerke is geen regulier verkeer meer.
Het station Kaaskerke lag een trajectdeel dat nu is opgebroken. (Het huidige traject volgt een andere route)
Route
Deinze | ||
lijn 75 naar Fives | ||
Grammene | ||
Wontergem | ||
Aarsele | ||
Tielt | ||
lijn 73A naar Ingelmunster | ||
Pittem | ||
Ardooie | ||
lijn 66 van Kortrijk | ||
Lichtervelde | ||
lijn 66 naar Brugge | ||
lijn 63 van Torhout | ||
Kortemark | ||
lijn 63 naar Ieper | ||
Handzame | ||
Zarren | ||
Esen | ||
Diksmuide | ||
Kaaskerke | ||
lijn 74 naar Nieuwpoort-Bad | ||
Oostkerke | ||
Avekapelle | ||
Veurne | ||
Koksijde | ||
lijn 76 van Poperinge | ||
De Panne | ||
35px | Grens België - Frankrijk | |
Bray-Dunes | ||
Zuydcoote (Zuidkote) | ||
Leffrinckoucke (Leffrinkhoeke) | ||
Rosendaël (Rozendaal) | ||
Dunkerque (Duinkerke) |