Lijn A Hilversum, Kerkelandenlaan - Diaconessen Ziekenhuis
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:32 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn A | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn A reed van Kerkelanden via het Station naar het Diaconessen Ziekenhuis.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hilversum, Kerkelandenlaan | ||
Hilversum, Diependaalselaan / Van Ghentlaan | ||
Hilversum, Diependaalselaan / Hilvertsweg | ||
Hilversum, Hilvertsweg / G. van Amstelstraat | ||
Hilversum, Diependaalselaan / Bosdrift | ||
Hilversum, Bosdrift / G. van Amstelstraat | ||
Hilversum, Kerkbrink | ||
Hilversum, Station | ||
Hilversum, Lorentzweg / Gasfabriek | ||
Hilversum, K. Onnesweg / Lorentzweg | ||
Hilversum, Veneta | ||
Hilversum, Diaconessen Ziekenhuis |