Lijn 7 Krommenie Rosarium - Amsterdam Stadionplein (1971-1972)
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:13 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | ENHABO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1971-1972 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 7 reed van Krommenie via Zaandijk en Zaandam naar Amsterdam-West en -Zuid.
Route
De route buiten Amsterdam is incompleet, alleen de tijdhaltes worden getoond
Halte | ||
Krommenie, Rosarium | ||
Wormerveer, Station | ||
Zaandijk, Julianabrug | ||
Koog aan de Zaan, Noorderbrug | ||
Zaandam, Frans Halsstraat | ||
Zaandam, Peperstraat | ||
Zaandam, Vijfhoek | ||
Amsterdam, Bos en Lommerplein | ||
Amsterdam, Erasmusgracht | ||
Amsterdam, Jan van Galenstraat | ||
Amsterdam, Mercatorplein | ||
Amsterdam, Willem Schoutenstraat | ||
Amsterdam, Postjesweg | ||
Amsterdam, Corantijnstraat | ||
Amsterdam, Hoofdweg | ||
Amsterdam, Surinameplein | ||
Amsterdam, Oranje Nassaulaan | ||
Amsterdam, Haarlemmermeerstation | ||
Amsterdam, Stadionplein |