Lijn 198 Sliedrecht Ziekenhuis - Groot Ammers B. Fortuynplein
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:50 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 198 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 198 reed van Sliedrecht via Wijngaarden, Bleskensgraaf, Molenaarsgraaf en Brandwijk naar Groot Ammers.
In de ochtendspits reden twee ritten in beide richtingen niet via de Waerthove in Sliedrecht. Tevens eindigden een aantal ritten in Brandwijk.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Sliedrecht, Ziekenhuis | ||
Sliedrecht, Waerthove | ||
Sliedrecht, Burg. Winklerplein | ||
Sliedrecht, Station NS | ||
Wijngaarden, N.H. Kerk | ||
Wijngaarden, Oosteinde | ||
Bleskensgraaf, Hofwegen | ||
Bleskensgraaf, Dorpsstraat | ||
Bleskensgraaf, Bejaardencentrum | ||
Molenaarsgraaf, Gemeentehuis | ||
Brandwijk, N.H. Kerk | ||
Groot Ammers, B. Fortuynplein |