Lijn 182 Groningen Centraal Station - Zevenhuizen Evertswijk
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:46 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 182 | |
Vervoerder(s) | VEONN |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur (vanaf 14.00) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 182 reed van Groningen via Hoogkerk, Peize en Roden naar Nieuw-Roden.
Route
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Hoogkerk, Rijksweg-Zuid | ||
Peize, Rondweg | ||
Roden, Handelsweg | ||
Roden, Busstation | ||
Roden, Leeksterweg | ||
Roden, Kastelenlaan | ||
Roden, Nijenrode | ||
Nieuw-Roden, Centrum |