Lijn 116 Amersfoort Station - Bunschoten Nijkerkerweg
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:01 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 116 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 116 reed van Amersfoort via Hoogland naar Bunschoten-Spakenburg.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amersfoort, Station NS | ||
Amersfoort, Hellestraat | ||
Hoogland, Café De Faam | ||
Hoogland, Esdoornlaan | ||
Hoogland, Zeldertseweg | ||
Bunschoten, Kolkplein | ||
Spakenburg, Broerswetering | ||
Spakenburg, Brahmslaan | ||
Bunschoten, Blauwe Reiger | ||
Bunschoten, Nijkerkerweg |