Lijn 110 Oostvoorne De Ruy - Hellevoetsluis Mandenmaker
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:54 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 110 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur (middagspits) |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 110 reed van Oostvoorne via Rockanje naar Hellevoetsluis.
Tussen april en september rijden alle ritten via De Quack.
Route
Halte | ||
Oostvoorne, De Ruy | ||
Rockanje, Dorpsplein | ||
Rockanje, Alardusdreef | ||
Hellevoetsluis, De Quack | ||
Hellevoetsluis, Provincialeweg / Smitsweg | ||
Hellevoetsluis, Provincialeweg / VAB | ||
Hellevoetsluis, Sportlaan | ||
Hellevoetsluis, De Sprong | ||
Hellevoetsluis, Vlotbrug | ||
Hellevoetsluis, Kooistee | ||
Hellevoetsluis, Mandenmaker |