Lijn 107 Utrecht Centraal Station - 't Goy Café de Eng
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 01:46 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 107 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 107 rijdt van Utrecht naar Houten en van daaraf een lus door Schalkwijk en 't Goy.
In de ochtendspits reden alle ritten eerst naar Schalkwijk en in de middagspits eerst naar 't Goy. In de daluren, 's avonds en in het weekend werd er om-en-om eerst naar Schalkwijk of eerst naar 't Goy gereden.
Route
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
Utrecht, Moreelsepark | ||
Utrecht, Nicolaas Beetstraat | ||
Utrecht, Academisch Ziekenhuis | ||
Utrecht, Vondellaan | ||
Utrecht, Tolsteegplantsoen | ||
Utrecht, Smaragdplein | ||
Utrecht, 't Goylaan | ||
Nieuwegein, Laagraven | ||
Houten, N.H. Kerk | ||
Schalkwijk, Jhr. Ramweg | ||
Schalkwijk, Lekdijk | ||
't Goy, Café de Eng | ||
Schalkwijk, Lekdijk | ||
Schalkwijk, Jhr. Ramweg | ||
Houten, N.H. Kerk | ||
Nieuwegein, Laagraven | ||
Utrecht, 't Goylaan | ||
Utrecht, Smaragdplein | ||
Utrecht, Tolsteegplantsoen | ||
Utrecht, Vondellaan | ||
Utrecht, Academisch Ziekenhuis | ||
Utrecht, Nicolaas Beetstraat | ||
Utrecht, Moreelsepark | ||
Utrecht, Centraal Station |