Lijn 8 Liège, Guillemins - Place Saint-Nicolas
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:48 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Spitsbuslijn 8 in België Bekijk de voormalige lijnen 8 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 3x/dag per richting |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 8 rijdt vanaf station Liège-Guillemins (Luik) naar Saint-Nicolas.
Deze lijn rijdt in beide richtingen twee ritten in de ochtendspits en één rit in de middagspits.
Route
Halte | ||
Liège, Gare des Guillemins | ||
Liège, Rue de Joie | ||
Liège, Rue J. Makoy | ||
Liège, Clinique Ste-Rosalie | ||
Liège, Place H. Simon | ||
Liège, Rue de la Raine | ||
Liège, Rue de la Faille | ||
Liège, Rue J. d'Andrimont | ||
Liège, Rue Bois d'Avroy | ||
Liège, Rue F. Borny | ||
Liège, Château d'Eau | ||
Liège, Rue H. Maus | ||
Liège, Saint-Gilles carrefour | ||
Liège, Rue du Snapeux | ||
Liège, Boulevard Carton de Wiart | ||
Liège, Place Saint-Nicolas |