Lijn 87 Ans Gare - Liers Gare
Streekbuslijn 87 in België Bekijk de voormalige lijnen 87 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur (vanaf 1300) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 87 rijdt van Ans via Rocourt en Voroux-lez-Liers naar Liers. Per dag rijdt één rit van/naar Milmort.
Route
Halte | ||
Ans, Gare I.C. | ||
Ans, Rue des ponts | ||
Ans, Eglise du Plateau | ||
Ans, Rue de l'Yser 119 | ||
Ans, Français | ||
Ans, Colruyt | ||
Ans, Rue d'Othée | ||
Rocourt, Ancien Charbonnage | ||
Rocourt, Centre Commercial | ||
Rocourt, Rue de Lantin | ||
Rocourt, Place Reine Astrid | ||
Rocourt, Arsenal | ||
Rocourt, Rue Principale | ||
Rocourt, Clinique St-Vincent | ||
Voroux-lez-Liers, Ecole | ||
Voroux-lez-Liers, Place | ||
Voroux-lez-Liers, Cheval | ||
Liers, Eglise | ||
Liers, Gare | ||
Milmort, Enseignement Spécial |