Lijn 701 Verviers Rue de la Cité - Pepinster Athénée
Streekbuslijn 701 in België Bekijk de voormalige lijnen 701 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 4x/uur |
Dal | 3-4x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 3-4x/uur |
Zondag | 2-3x/uur |
Lijn 701 rijdt van Verviers via Ensival naar Pepinster.
Route
Halte | ||
Verviers, Rue de la Cité | ||
Verviers, Rue la Sainte-Anne | ||
Verviers, Place Sommeleville | ||
Verviers, Palais | ||
Verviers, Hôtel de Ville | ||
Verviers, Place Verte | ||
Verviers, Rue Xhavée | ||
Verviers, Théâtre | ||
Verviers, Harmonie | ||
Verviers, Rue Saucy | ||
Verviers, Pont Parotte | ||
Verviers, Pont Léopold | ||
Verviers, Gazomètre | ||
Verviers, Rue Houget | ||
Ensival, Clarisses | ||
Ensival, Abbatoir | ||
Ensival, Valensy Gileppe | ||
Ensival, Pont Sauvage | ||
Ensival, Place | ||
Ensival, Rue Maréchal | ||
Ensival, Hospice | ||
Pepinster, Croix Rouge | ||
Pepinster, Pont de la Raye | ||
Pepinster, Vovegnez | ||
Pepinster, Giet | ||
Pepinster, Pont Lefin | ||
Pepinster, Ateliers Bertrand | ||
Pepinster, Cazer | ||
Pepinster, Golettes | ||
Pepinster, Pont Walrand | ||
Pepinster, Eglise | ||
Pepinster, Athénée |