Lijn 845 Stavelot Écoles - Bütgenbach Kreuzung
Streekbuslijn 845 in België Bekijk de voormalige lijnen 845 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-4x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/dag |
Dal (vakantie) | 1x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 845 bestaat uit een aantal verschillende routes. Alleen de dalrit rijdt tijdens de schoolvakanties.
Route dalrit
Halte | ||
Sourbrodt, Gare | ||
Sourbrodt, Maison Krings | ||
Sourbrodt, Eglise | ||
Sourbrodt, Boulangerie Toussaint | ||
Sourbrodt, Monument Pietkain | ||
Sourbrodt, Route de Robertville | ||
Robertville, Haies de la Croix | ||
Robertville, Andrifosse | ||
Robertville, Chapelle | ||
Robertville, Centre | ||
Robertville, Route du Barrage | ||
Ovifat, Maison 62 | ||
Ovifat, Maison 48 | ||
Ovifat, Route de Cheneux | ||
Ovifat, Eglise | ||
Ovifat, Route de Cheneux | ||
Ovifat, Maison 48 | ||
Ovifat, Maison 62 | ||
Robertville, Route du Barrage | ||
Robertville, Barrage | ||
Walk, Eglise | ||
Walk, Rue du Tambourin | ||
Walk, Hagister | ||
G'doumont, G'doumont | ||
Chôdes, Chôdes | ||
Malmedy, Route de Chôdes 7a | ||
Malmedy, Hé del Bruyères | ||
Malmedy, Pont Neuf | ||
Malmedy, Gare | ||
Malmedy, Place Albert 1er |
Route Stavelot scholen
Rijdt 's ochtends één rit van Sourbrodt en en één rit Ovifat naar Stavelot. In de middag rijden deze ritten retour. De rit naar Stavelot rijdt dan verder naar Bütenbach (zie route Elsenborn).
Halte | ||
Sourbrodt, Gare | ||
Sourbrodt, Maison Krings | ||
Sourbrodt, Eglise | ||
Sourbrodt, Boulangerie Toussaint | ||
Sourbrodt, Monument Pietkain | ||
Sourbrodt, Route de Robertville | ||
Robertville, Haies de la Croix | ||
Robertville, Andrifosse | ||
Robertville, Chapelle | ||
Ovifat, Eglise | ||
Ovifat, Route de Cheneux | ||
Ovifat, Maison 48 | ||
Ovifat, Maison 62 | ||
Robertville, Route du Barrage | ||
Robertville, Centre | ||
Robertville, Barrage | ||
Robertville, Pont de Haelen | ||
Robertville, Route de Champagne | ||
Robertville, Bruyères | ||
Robertville, Morfat | ||
Walk, Eglise | ||
Walk, Rue du Tambourin | ||
Walk, Hagister | ||
G'doumont, G'doumont | ||
Chôdes, Chôdes | ||
Malmedy, Route de Chôdes 7a | ||
Malmedy, Hé del Bruyères | ||
Malmedy, Pont Neuf | ||
Malmedy, Gare | ||
Malmedy, Place Albert 1er | ||
Malmedy, Avenue des Alliés | ||
Malmedy, Complexe commercial | ||
Malmedy, Cité des Grands Prés | ||
Malmedy, Hall des Sports | ||
Malmedy, Papeterie | ||
Malmedy, Route de Wavreumont | ||
Stavelot, Route de Meiz | ||
Stavelot, Masta | ||
Stavelot, Route de Cheneux | ||
Stavelot, Maison Deroanne | ||
Stavelot, Chefosse viaduc | ||
Stavelot, Petites Communes | ||
Stavelot, Chemin de Challes | ||
Stavelot, Ecoles |
Route Elsenborn
Ochtend: 1x Berg, Kirche -> Elsenborn, Dorf; 1x Elsenborn, Griesdeck -> Sourbrodt, Gare
Middag: 2x Sourbrodt, Gare -> Bütenbach, Kreuzung. Één rit komt van Stavelot.
Halte | ||
↓ | Berg, Kirche | |
↑ | Bütenbach, Kreuzung | |
Bütenbach, Krankenhaus | ||
Bütgenbach, An der Mühle | ||
Nidrum, Schwartzberg | ||
Nidrum, Kirche | ||
Nidrum, Friedhof | ||
Elsenborn, Bütgenbacher Straße | ||
Elsenborn, Dorf | ||
Elsenborn, Herzebösch | ||
Elsenborn, Begleitzentrum | ||
Elsenborn, Griesdeck | ||
Elsenborn, Zosterbach | ||
Elsenborn, Siedlung | ||
Elsenborn, Kalterherberger Straße | ||
Elsenborn, Haus Cremer | ||
Sourbrodt, Promopack | ||
Sourbrodt, Gare |
Route Berg
Rijdt in de ochtend één rit naar Bütenbach, in de middag één rit naar Berg.
Halte | ||
Bütenbach, Kreuzung | ||
Bütenbach, Krankenhaus | ||
Berg, Kirche |