Lijn 1011 Liège Opéra - Athus Gare
Streekbuslijn 1011 in België Bekijk de voormalige lijnen 1011 | |
Vervoerder(s) | Collard i.o.v. TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Materieel | Transit 2000 |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 1x/2-3 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 3x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 1011 rijdt van Liège via Chênée, Manhay, Houffalize, Bastogne, Martelange, Arlon en Messancy naar Athus.
Route
Halte | ||
Liège, Opéra | ||
Liège, Gare des Guillemins | ||
Liège, Place Général Leman | ||
Liège, Pont de Belle-Ile | ||
Chênée, Pont | ||
Werbomont, Route de Bastogne | ||
Champ de Harre, Grand Route No. 35 | ||
Chene-al-Pierre, Eglise | ||
Manhay, Carrefour | ||
Malempre, Bellaire | ||
Fraiture, Barague | ||
Tailles, Pisserotte | ||
Dinez, N30 | ||
Houffalize, Aux Cheras | ||
Houffalize, Place Albert I | ||
Noville, Eglise | ||
Bastogne, Clinique | ||
Bastogne, Pépinière | ||
Bastogne, Gare du Sud | ||
Remoifosse, N4 | ||
Sainlez, N4 | ||
Malmaison, N4 | ||
Warnach, N4 | ||
Martelange, Dépôt TEC | ||
Attert, Maison Communale | ||
Arlon, Rue de Bastogne | ||
Arlon, Gare | ||
Arlon, Clinique | ||
Weyler, Grand Route | ||
Differt, N81 | ||
Messancy, Maison Communale | ||
Aubange, Place | ||
Athus, Gare |