16.108
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_zaterdag=1x per 2 uur
|frequentie_zondag=1x per 2 uur
|periode= t/m 26 mei 1990
}}
'''Lijn 32''' is een voormalige [[streekbus]] van Meijel naar Deurne. Lijn 32 reed via Heusden, Asten, Ommel en Vlierden. Vanuit Meijel kon ook met [[Lijn 31 Venlo Station - Deurne Busstation|lijn 31 (via Neerkant en Liessel)]], [[Lijn 33 Meijel Busstation - Deurne Busstation|lijn 33 (via Neerkant, Helenaveen, Griendtsveen en Zeilberg)]] naar Deurne gereisd worden.
In de [[Zuidooster dienstregeling 1984/1985|dienstregeling 1984/1985]] reed lijn 32 om de twee uur tot ongeveer 19:00. Op zaterdag reden vier ritten in beide richten tot omstreeks 18:30 en op zondag reden vier ritten tot omstreeks 20:00. De ritten op zaterdag en zondag reden alleen tussen Heusden en Deurne. Vanaf de dienstregeling [[Zuidooster dienstregeling 1984/1985|1986/1987]] reden de ritten op zaterdag door naar Meijel. Op zaterdag en zondag waren de ritten in Deurne gekoppeld aan lijn 33.
Tot een onbekende datum tussen 3 juni 1973 en voor 3 juni 1984 reed [[Lijn 32 Asten Floralaan - Deurne Autobusstation|lijn 32]] tussen Deurne en Asten. In 1978 kwam BBA lijn 54 Asten-Someren-Weert naar Zuidooster in een lijnenruil. Deze is toen met lijn 32 samengevoegd tot een [[Lijn 32 Deurne Autobusstation - Weert Station|lijn 32]] van Deurne naar Asten en verder naar Weert. Later Het traject Asten/Someren - Weert is dit deel weer op die onbekende datum afgesplitst en ging reed als [[Lijn 26 Asten Floraplein - Weert Station|lijn 26]] verder terwijl lijn 32 vanaf de verbinding Deurne - Asten via Heusden naar Meijel werd doorgetrokken. Tussen [[Zuidooster dienstregeling 1988/1989|1988/1989]] en [[Dienstregeling Regio Eindhoven/Helmond 1990/1991|1990/1991]] is de verbinding Asten - Meijel weer vervallen. Lijn 32 werd omgenummerd naar [[Lijn 26 Deurne Busstation - Weert Station|lijn 26]] en reed weer tussen Deurne en Weert. Voor de vervallen verbinding Asten - Heusden kwam in 1990 Buxi [[Lijn 37 Deurne Busstation - Heusden Vorstermansplein|lijn 37]]. Het ging hierbij om vraagafhankelijkvervoer (Belbus) per taxibus en deze verving tevens lijn 33.
==Route==