17.664
bewerkingen
Wijzigingen
k
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]] | Tiel, Heiligestraat}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]] | Tiel, Veemarkt}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsT0.svg|35px]] | [[Tiel|Tiel, Centraal Station]]}}
}}
== Historie ==
Deze lijn is voortgekomen uit [[Lijn 48 Waardenburg Busstation - Tiel Station|lijn 48]] die met ingang van de dienstregeling 2009 vernummerd is naar '''648'''.