|-
!colspan="3" align="center" style="padding:0 1em; background-color:#cadceb;"|
=== <font size="2">R-NET Niteliner</font size> ===
|-style="background-color:#CADCEB;"
| N01 || [[Lijn N01 Amsterdam Prins Hendrikplantsoen - Purmerend M.L. Kingweg|Amsterdam - Watergang - Ilpendam - Purmerend]] ||
|-
!colspan="3" align="center" style="padding:0 1em; background-color:#cadceb;"|
=== <font size="2">R-net NET Bizzliner</font size> ===
|-style="background-color:#CADCEB;"
| 371 || [[Lijn 371 Amsterdam Riekerpolder - Purmerend Korenstraat|Amsterdam - Watergang - Ilpendam - Purmerend]] ||
|-
!colspan="3" align="center" style="padding:0 1em; background-color:#cadceb;"|
=== <font size="2">Schoolbussen- uitgevoerd door [[TCR]]</font size> ===
|-style="background-color:#CADCEB;"
| 608 || [[Lijn 608 Purmerend Vuurtorengracht - Edam Busstation|Purmerend - Edam]] ||