4.662
bewerkingen
Wijzigingen
GVB
,geen bewerkingssamenvatting
===Materieel======= Metro ====*M1-M3 (LHB 1973-1977, 1-4 herbouwd in 1980) nummers 1-44*M4 (CAF 1996-1997) nummers 74-106*S1-S2 (BN 1990-1994) nummers 45-69*S3 (CAF 1996-1997) nummers 70-73 ==== Tram ====*9G-10G (''Blokkendoos'', LHB, 1979-1981) nummers 780-816*11G (''Hangbuik Dubbelkop'', BN 1989-1991) nummers 901-920*12G (''Hangbuik'', BN 1989-1991) nummers 817-831*Combino (Siemens 2001-2003) nummers 2001-2151 (eenrichtingtrams); 2201-2204 (tweerichtingtrams) ==== Bus ====* Berkhof Jonckheer / DAF SB250 (standaard) nummers 101-267 (meerdere bussen zijn reeds afgevoerd)* Berkhof Jonckheer / Volvo B?L (geleed) nummers 441-4 556-5* Mercedes-Benz Citaro II G nummers 301-340 ==== Veren ====* IJveer klein* IJveer middel* IJveer groot (50-54)* Pontveer (21-24) ===Lijnennet=Historie =='''Metro'''*[[Lijn 50 Amsterdam, Isolatorweg - Gein]]*[[Lijn 51 Amstelveen Westwijk - Amsterdam CS]]*(52) (Buikslotermeerplein - Station Zuid)*[[Lijn 53 Amsterdam, Gaasperplas - Centraal Station]]*[[Lijn 54 Amsterdam, Gein - Centraal Station]]*(58) (Buikslotermeerplein - Amstelveen Westwijk) '''Tram'''*[[Lijn 1 Amsterdam, Centraal Station - Osdorp Meer informatie over vroegere dienstregelingen is te vinden op de Aker]]*[[Lijn 2 Amsterdam, Centraal Station - Nieuw Sloten]]*[[Lijn 3 Amsterdam, Zoutkeetsgracht - Muiderpoortstation]]*[[Lijn 4 Amsterdam, Centraal Station - Station RAI]]*[[Lijn 5 Amsterdam, Centraal Station - Amstelveen, Binnenhof]]*[[Lijn 7 Amsterdam, Slotermeer - Flevopark]]*[[Lijn 9 Diemen Sniep - Amsterdam CS]]*[[Lijn 10 Amsterdam, Van Hallstraat - Azartplein]]*[[Lijn 12 Amsterdam, Station Sloterdijk - Amstelstation]]*[[Lijn 13 Amsterdam, Geuzenveld - Centraal Station]]*[[Lijn 14 Amsterdam, Slotermeer - Flevopark]]*[[Lijn 16 Amsterdam, VU medisch centrum - Centraal Station]]*[[Lijn 17 Amsterdam, Osdorp Dijkgraafplein - Centraal Station]]*[[Lijn 24 Amsterdam, VU medisch centrum - Centraal Station]]*[[Lijn 25 Amsterdam, President Kennedylaan - Passenger Terminal Amsterdam]]*[[Lijn 26 Amsterdam, IJburg - Centraal Station]] ''Speciale lijn''*[[Lijn 11 Amsterdam, Station RAI - Centraal Station]] '''Bus'''*[[Lijn 15 Amsterdam, Station Sloterdijk - Muiderpoortstation]]*[[Lijn 18 Amsterdam, Slotervaart - Centraal Station]]*[[Lijn 19 Amsterdam, Station Sloterdijk - Station Lelylaan]]*[[Lijn 21 Amsterdam, Geuzenveld - Centraal Station]]*[[Lijn 22 Amsterdam, Spaarndammerbuurt - Indische Buurt]]*[[Lijn 30 Holysloot - Amsterdam Buikslotermeerplein]]*[[Lijn 31 Zunderdorp 't Nopeind - Amsterdam Buikslotermeerplein]]*[[Lijn 32 Amsterdam, Buikslotermeerplein - Centraal Station]]*[[Lijn 33 Amsterdam, Nieuwendam - Centraal Station]]*[[Lijn 34 Amsterdam, Banne Buiksloot - Centraal Station]]*[[Lijn 35 Amsterdam, Molenwijk - Centraal Station]]*[[Lijn 36 Amsterdam, Station Sloterdijk - Buikslotermeerplein]]*[[Lijn 37 Amsterdam, Molenwijk - Amstelstation]]*[[Lijn 38 Amsterdam, Molenwijk - Nieuwendam Amerbos]]*[[Lijn 40 Amsterdam, Amstelstation - Muiderpoortstation]]*[[Lijn 41 Amsterdam, Gaasperplas - KNSM-eiland]]*[[Lijn 42 Amsterdam, KNSM-eiland - Centraal Station]]*[[Lijn 43 Amsterdam, Borneo-eiland - Centraal Station]]*[[Lijn 44 Diemen Noord - Amsterdam Station Bijlmer ArenA]]*[[Lijn 45 Amsterdam, Holendrecht AMC - Station Bijlmer ArenA]]*[[Lijn 46 Amsterdam, Buikslotermeerplein - Holendrecht AMC]]*[[Lijn 47 Amsterdam, Holendrecht AMC - Station Bijlmer ArenA]]*[[Lijn 48 Amsterdam, Station Sloterdijk - Centraal Station]]*[[Lijn 49 Amsterdam Station Bijlmer ArenA - Weesp Station]]*[[Lijn 62 Amsterdam, Station Lelylaan - Amstelstation]]*[[Lijn 63 Amsterdam, Osdorp De Aker - Station Lelylaan]]*[[Lijn 64 Amsterdam, Station Sloterdijk - Station Lelylaan]]*[[Lijn 136 Diemen Centrum - Amsterdam Amstelstation]] ''Schiphol Sternet''*[[Lijn 192 Amsterdam Station Sloterdijk - Schiphol Zuid P30]]*[[Lijn 195 Amsterdam Station Lelylaan - Schiphol Zuid P30]] ''Spits- en Scholierenlijnen''*[[Lijn 230 Ransdorp Kerk - Amsterdam Buikslotermeerplein]]*[[Lijn 231 Amsterdam, Abberdaan - Station Sloterdijk]]*[[Lijn 232 Amsterdam, Kretaweg - Station Sloterdijk]]*[[Lijn 233 Amsterdam, Hornweg BP - Station Sloterdijk]]*[[Lijn 237 Amsterdam, Hempontplein - Station Sloterdijk]]*[[Lijn 238 Amsterdam, Coenhaven - Station Sloterdijk]]*[[Lijn 239 Amsterdam, Deccaweg - Station Sloterdijk]]*[[Lijn 245 Amsterdam Oostzanerdijk - Schiphol-Zuid Toekanweg]]*[[Lijn 247 Amsterdam, Bos en Lommerplein - Station Lelylaan]]*[[Lijn 249 Duivendrecht Lunaweg - Weesp Sinnigvelderstraat]]*[[Lijn 268 Amsterdam, Station Sloterdijk - Oeverpad]]*[[Lijn 315 Amsterdam, Station Sloterdijk - Station Zuid]]*[[Lijn 336 Amsterdam, Olof Palmeplein - Buikslotermeerplein]] ''Nachtlijnen''*[[Lijn 348 Amsterdam, Station Sloterdijk - Centraal Station]]*volgende [[Lijn 352 Amsterdam, Geuzenveld - Centraal StationHistorische dienstregeling GVB|pagina]]*[[Lijn 353 Amsterdam, Osdorp De Aker - Centraal Station]]*[[Lijn 354 Amstelveen Waardhuizen - Amsterdam CS]]*[[Lijn 355 Amsterdam, Gein - Centraal Station]]*[[Lijn 357 Amsterdam, Bijlmermeer - Centraal Station]]*[[Lijn 358 Badhoevedorp Badhoevelaan - Amsterdam CS]]*[[Lijn 359 Amsterdam, IJburg - Centraal Station]]*[[Lijn 361 Amsterdam, Banne Buiksloot - Centraal Station]]*[[Lijn 363 Amsterdam, Molenwijk - Centraal Station]]*[[Lijn 392 Amsterdam Station Sloterdijk - Schiphol-Centrum Plaza/NS]] '''Veren'''*Buiksloterwegveer*IJpleinveer*NDSM-werfveer*Distelwegveer*Houthavenveer.
[[Categorie:Vervoerder]]