1.820 bytes toegevoegd,
17 dec 2011 13:41 {{BbLijnInfo
|lijnnr=139
|vervoerder=[[Veolia Transport]]
|concessie=Midden-Brabant
|materieel=[[VDL Berkhof Ambassador]]
|lijnsoort=Spitsbus
|frequentie_spits=1-2x/uur
|frequentie_spits_vakantie=rijdt niet
}}
'''Lijn 139''' rijdt van 's-Hertogenbosch via Helvoirt en Biezenmortel naar Udenhout.
== Route ==
{{ RouteTop |
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_0sTr.svg|35px]] | [['s-Hertogenbosch|'s-Hertogenbosch, Station NS]]}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | 's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | 's-Hertogenbosch, Branderijstraat}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhrr.svg|35px]] | 's-Hertogenbosch, Vlijmenseweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | 's-Hertogenbosch, Jeroen Bosch Ziekenhuis}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsBr.svg|35px]] | [[Helvoirt Busstation|Helvoirt, Busstation]]}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Helvoirt, Torenstraat}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Helvoirt, Kastanjelaan}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Helvoirt, Lindelaan}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Biezenmortel, Schoorstraat}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Biezenmortel, Udenhoutseweg}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Biezenmortel, Klooster Emmaus}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Biezenmortel, Biezenmortelsestraat}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Biezenmortel, Capucijnenstraat}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Udenhout, Gommelsestraat}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Udenhout, Groenstraat-Oost}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rsr.svg|35px]] | Udenhout, Achthoevenstraat}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rs0.svg|35px]] | Udenhout, Groenstraat}}
}}