Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken
geen bewerkingssamenvatting
=== Dienstregeling ===
*Doordeweeks tot circa 18:00 uur en op zaterdag tot circa 15:00 uur wordt bijna altijd 1x/uur gereden tussen Düren Kaiserplatz en Zülpich Adenauerplatz. Wel wordt doordeweeks in de ochtend voor een periode van drie uur niet van Nörvenich Katharinenheim naar Zülpich Adenauerplatz gereden en van maandag tot en met zaterdag valt rond het middaguur een gat van twee uur tussen Sievernich Ort en Zülpich Adenauerplatz. Doordeweeks gebeurt dit alleen in de vakanties. Er valt dan rond 15:00 uur nogmaals een gat van twee uur in de dienstregeling tussen Sievernich Ort en Zülpich Adenauerplatz.
*Rond In de schooltijden rijden enkele extra rittenochtendspits rijdt een scholierenrit van Irresheim naar Düren Kaiserplatz, een scholierenrit van Poll naar Düren Kaiserplatz en een scholierenrit van Nörvenich Schlosspark naar Düren Kaiserplatz. Zo rijd Tevens rijdt in de ochtendspits een scholierenrit verdichtingsrit van Sievernich Ort naar Düren Kaiserplatz, een verdichtingsrit van Irresheim Nörvenich Katharinenheim naar Düren Kaiserplatz en een scholierenrit verdichtingsrit van Poll Nörvenich Schlosspark naar Düren Kaiserplatz. In de ochtendspits rijden buiten de vakanties enkele ritten richting Düren niet via Girbelsrath Kirche. In de omgekeerde richting rijdt een scholierenrit van Hochkirchen Weidbergstraße naar Zülpich Adenauerplatz/Schulzentrum waarbij niet via Müddersheim wordt gereden en rijdt een scholierenrit van Nörvenich Alter Bahnhof naar Zülpich Adenauerplatz/Schulzentrum waarbij niet via Disternich wordt gereden. Ook rijdt een verdichtingsrit van Nörvenich Alter Bahnhof naar Zülpich Adenauerplatz/Schulzentrum waarbij zowel niet via Müddersheim als Disternich wordt gereden. *In de middag rijden vier scholierenritten van Düren Kaiserplatz naar Irresheim waarbij in de vakanties ook één rit rijdt en één rit buiten de vakanties via Golzheim Aachener Straße rijdt. Tevens rijden twee scholierenritten van Düren Kaiserplatz naar Dorweiler en twee scholierenritten van Düren Kaiserplatz naar Merzenich Weinberg. In de ochtendspits buiten de vakanties rijden enkele ritten richting Düren niet via Girbelsrath Kirche. Als laatste rijden in de ochtendspits richting Düren enkele verdichtingsritten waardoor voor Ook rijdt een korte periode 2x/uur wordt geden.*In de ochtendspits wordt scholierenrit van Nörvenich Schlosspark, Irresheim naar Nörvenich Hommelsheimer Weg of Nörvenich Katharinenheim , een scholierenrit van de halte Neuer Friedhof naar Düren Kaiserplatz de frequentie soms verhoogd en twee scholierenritten van Zülpich Adenauerplatz/Schulzentrum naar 2x/uurNörvenich Alter Bahnhof waarbij op maandag-, woensdag- en donderdagmiddag een derde rit rijdt. In de middagspits Ook rijdt in de middag rijden de vakanties een extra rit verdichtingsrit van Düren Kaiserplatz naar Nörvenich Katharinenheim.
*Doordeweeks rijden de eerste ritten via Düren Bahnhof naar Düren Kaiserplatz. De halte Firma Semer wordt in de ochtendspits eenmaal richting Düren bediend en in de omgekeerde richting driemaal. In de middagspits wordt de halte tweemaal richting Düren bediend. Doordeweeks rijdt de laatste rit richting Düren ook via deze halte.
*Gedurende de doordeweekse avonduren wordt 1x/uur gereden tussen Düren Kaiserplatz en Sievernich Ort.
Op [[Dienstregeling verkeersverbond AVV 2024#Dienstregeling 2024 Rurtalbus|10 december 2023]] werd de dienstregeling licht gewijzigd. In de ochtendspits verviel een versterkingsrit van Girbelsrath Kirche naar Düren Kaiserplatz en een versterkingsrit van Nörvenich Hommelsheimer Weg naar Düren Kaiserplatz. De reguliere rit rond deze tijd ging voortaan via Girbelsrath Kirche rijden.
Op [[Dienstregeling verkeersverbond AVV 2025#Dienstregeling 2025 Rurtalbus|15 december 2024]] werd in de ochtendspits een rit van Nörvenich Alter Bahnhof naar Zülpich Adenauerplatz/Schulzentrum aan de dienstregeling toegevoegd. Deze rit ging zowel niet via Müdersheim als Disternich rijden. In de middag werd de scholierenrit van Irresheim naar Nörvenich Katharinenheim ingekort tot Nörvenich Hommelsheimer Weg.
153.555
bewerkingen

Navigatiemenu