'''Lijn 68''' rijdt van Antwerpen via Borgerhout, Olen, Geel, Kwaadmechelen, Beringen, Heusden, Zolder, Houthalen, Wijchmaal, Peer en Bree naar Bocholt.
In de ochtendspits rijden 2 ritten Bocholt - Antwerpen en 1 rit Olen - Antwerpen. In de middagspits rijden 2 ritten Antwerpen - Bocholt, 1 rit Houthalen - Bocholt en 2 ritten 1 rit Houthalen - BocholtHechtel. Op woensdagmiddag rijdt tevens een extra rit Houthalen - Bocholt.