'''Lijn 89''' rijdt van Wormerveer via Wormer, Zaandijk en Koog a/d Zaan naar Zaandam.
In de spits- en daluren is het eindpunt de halte ''Samsonweg', ' het begin- en eindpunt; 's avonds en in het weekend is het eindpunt de halte ''Zandweg'' het begin- en eindpunt.
== Route ==