60.354
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|lijnnr=33
|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_avond=0-1x/uur (tot 1920:2500)
}}
'''Lijn 33''' rijdt van Hoogeveen via Noordscheschut, Hollandscheveld, Elim, Nieuwlande, Dalerpeel en Steenwijksmoer naar Coevorden.
{{TariefInfo|concessie=GD}}