|route=Genk - Waterschei - As - Opglabbeek(/Bree -) Gruitrode - Neerglabbeek - Opitter - Tongerlo - Kinrooi - Maaseik
|vervoerder=[[De Lijn]]
|entiteitvervoerregio=Limburg
|lijnsoort=Schoolbus
|frequentie_spits=2-4x/dag
=== Dienstregeling ===
*In de ochtendspits rijdt één rit van Bree naar Maaseik en één rit van Kinrooi naar Genk.
*In de midddagspits rijdt één rit van Genk naar Kinrooi, één rit van Maaseik via Maaseik Campus naar Bree, één rit van Bree Processieweg naar Gruitrode, één rit van Maaseik via Bree Processieweg naar Bree Busstation en één rit van Maaseik naar Opglabbeek.
*Op woensdagmiddag rijdt één rit van Genk naar Kinrooi, één rit Kinrooi naar Bree en één rit van Maaseik naar Opglabbeek (allebei via Bree Processieweg); in de middagspits wordt dan niet gereden.
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Gruitrode, Venhovenstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Gruitrode, Harmonieweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|0hrr}} | Gruitrode, Centrum}}{{RouteRij| {{BRimg|ra0lr}} | }}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|0sBr}} | Bree|Bree Busstation|Bree, Busstation}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrr}} | Bree, Roterstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Maaseik, 't Gremelslo}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Maaseik, Venweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Maaseik, Campus H en RMosa-RT}}
{{RouteRij| {{BRimg|rrar}} | Maaseik, Pieter Geunsstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhrr}} | Maaseik, Campus Mosa-RT}}