|-
| 38
| [[Lijn 38 Schiedam Station Centrum - Rotterdam CentraalCrooswijk|Station Schiedam Centrum - Beukelsbrug - Beukelsdijk - Rotterdam Centraal- Pompenburg - Crooswijk]]
| [[6-4-2|6-4-2 Bus]]
|-
|-
| 44
| [[Lijn 44 Rotterdam, Dijkzigt Rotterdam Centraal - Zuidplein|'''Rotterdam:''' (Rotterdam Centraal - Blijdorp - Heemraadsplein -) Dijkzigt Erasmus MC - Maastunnel - Carnisse - Zuidplein]]
| [[6-4-2|6-4-2 Bus]]
|-