|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=20212023
|lijnnr=17c
|lijncat=17
|route=Tessenderlo - Schoot/Heist - Tessenderlo
|vervoerder=[[De Lijn]]
|entiteitvervoerregio=Limburg
|materieel=[[Van Hool New AG300]],<br>[[VDL Citea]]
|lijnsoort=Schoolbus
*In de ochtendspits rijdt één rit van Tessenderlo Kerk naar het Industriepark en één rit van Tessenderlo Zavelberg naar de Broederschool.
*In de middagspits rijden twee ritten terug op allebei de routes.
*Op woensdag woensdagmiddag rijdt één rit rond het middaguur op allebei de routes terug; in de middagspits wordt dan niet gereden.
== Route ==