'''Lijn 17''' rijdt reed van het Centrum via station [[Brugge]] naar het Boudewijnpark in Sint-Michiels.
=== Dienstregeling ===
* De ritten richting het Boudewijnpark beginnen begonnen in het Centrum, maar de ritten vanuit het Boudewijnpark eindigen eindigden bij het Station.* In de avonduren na 19:00 wordt werd niet meer naar Sint-Michiels gereden.* Op zondag tot 13:30 uur wordt werd slechts één keer per uur gereden.
== Route ==
}}
Vanaf p [[Dienstregeling entiteit West-Vlaanderen 2023#Wijzigingen per 1 juli 2023|1 juli 2023]] vervalt werd de tweede fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij [[De Lijn]]. Op deze datum werd de stadsdienst van Brugge geherstructureerd. Alle bestaande stadslijnen werden opgeheven en werden daarbij vervangen door 6 nieuwe stadslijnen en enkele streeklijnen met een aangepaste route. Deze lijn. Reizigers werd toen opgeheven en reizigers kunnen sindsdien gebruik maken van lijn 5 of de streekbussen richting Zedelgem.