60.178
bewerkingen
Wijzigingen
→Perronindeling busstation
* '''Perron K''': <span style="background-color:lime;"> [[Lijn M8 Almere, Station Centrum - Nobelhorst|<font color="white">M8 </font></span>Nobelhorst via Parkwijk]], [[Lijn N22 Almere Station Buiten - Amsterdam Leidseplein|N22 Station Buiten via Danswijk]]
* '''Perron L''': <span style="background-color:darkmagenta;"> [[Lijn M7 Almere, Station Centrum - Station Oostvaarders|<font color="white"> M7 </font></span> Oostvaarders via Parkwijk]]
* '''Perron M''': <span style="background-color:orange;"> [[Lijn M5 Almere, Station Centrum - SallandsekantStation Parkwijk|<font color="white">M5 </font></span> Sallandsekant Station Parkwijk via Danswijk]]
* '''Perron N''': <span style="background-color:yellow;"> [[Lijn M4 Almere, Station Centrum - Station Poort|<font color="black">M4 </font></span> Station Poort via Literatuurwijk]]
* '''Perron O''': [[Lijn N22 Almere Station Buiten - Amsterdam Leidseplein|N22 Amsterdam Leidseplein via Poort]], [[Lijn N23 Almere Station Centrum - Amsterdam Centraal Station|N23 Amsterdam Centraal Station]], NS treinvervangend busvervoer